Valgytojai buriasi į bendruomenes ir ieško juos maitinsiančių ūkininkų

Panašu, kad valgytojų bendruomenių kūrimasis įgauna pagreitį. Vilniuje jau turime 2 bendruomenes, yra besidominčių iš Utenos ir Klaipėdos. Manau netrukus atsiras ir kituose miestuose – tai tik informacijos sklaidos klausimas.

Forumą SOL pintinėlės kūriau tik savo bendruomenei, bet dabar matau, kad teks įsileisti visus, norinčius susikurti bendruomenę savo mieste. Kai pradės formuotis valgytojų bendruomenės, atsiras ir jas norintys maitinti ūkininkai ir atvirkščiai – bendruomenė formuosis prie “vėliavą iškėlusio“ ūkininko.

Taigi, kviečiu visus neabejingus tikram maistui valgytojus ir gamtinę žemdirbystę puoselėjančius ūkininkus nesnausti – pavasaris jau prasidėjo!

4 atsakymai

  1. Laba diena, ieskom “savo“ ukininko… 🙂 Kaip rasti? Esame vilnieciai…

  2. Ar nepaprasčiau ūkininkams ir valgytojams viens kitą surasti pačiame puslapyje, o ne kažkokiam keistam slaptam forume, kurį mato tik registruoti vartotojai? Juk tai turėtų būti visiem prieinama informacija o ne kažkokia slapta draugija.
    Aš esu ūkininkas iš Žemaitijos, ieškau savo valgytojų iš Klaipėdos, Plungės regiono.

    • Čia mano asmeninis blogas. Man nebūtų patogu, jei čia susitikinėtų ūkininkai su valgytojais. Tą keistą slaptą forumą irgi kūriau sau, kad galėčiau bendrauti su savo valgytojais. Kažkiek laiko forumas buvo atviras, tai prisiregistravo begalės žmonių, na tiesiog šiaip sau. Teko šiek tiek duris priverti, kad bet kas nevaikščiotų…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: